Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

« Zpět na všechny kategorie

Výrobky z kategorie Knedlíky pro gastronomii

Knedlíky jsou vhodná forma přílohy. Polotovary jsou určeny ke konzumaci po tepelné úpravě, resp. ohřátí (buď v konvektomatu, nebo v mikrovlnné troubě při středním stupni). Vysokým stupněm zpracování šetří čas, energii i pracovní sílu. V našem sortimentu naleznete velký výběr knedlíků s náplní i bez ní, které jsou vhodné pro přípravu sladkých i slaných pokrmů.

Bramborové knedlíky
Bramborový knedlík je vařený pokrm vyrobený z bramborového těsta s moukou. Složení těsta se podle různých receptů velmi liší. Do těsta se používají dle typu knedlíků syrové nebo vařené brambory.
...
Kynuté knedlíky (celé, krájené)
Předchůdce dnešních knedlíků se vařil se běžně dávno před vznikem rakousko-uherské monarchie. Rozšířil se i daleko za její hranice. Smíchat mouku s vodou či mlékem a upéct na horkém kameni placku uměl...
Ovocné kynuté knedlíky
Připravili jsme pro Vás novinku - kynuté knedlíky s kusovým ovocem, nebo ovocnou náplní, jak vám je připravovala vaše babička.
Pečený výrobek
Velkým hitem a zcela novou výrobkovou řadou jsou naše pečené mrkvánky. Obnovili jsme původní recepturu našich babiček, takže vám přinášíme čerstvé pečivo z těsta, do kterého je přidána mrkev s bohato...