Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

Ovoce a zelenina do škol

Ukončení účasti v projektu Ovoce a zelenina do škol

na základě rozhodnutí vedení společnosti Beskyd Fryčovice a.s. ukončí naše společnost dodávání všech produktů v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol, a to s účinností od 1. září 2018. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Formuláře pro školní rok 2017/2018

Na webových stránkách projektu https://ovocedoskol.szif.cz/web/Default.aspx jsou ke stažení aktuální formuláře - Roční hlášení školy účastnící se projektu Ovoce a zelenina do škol.

V rámci projektu mohou všichni žáci prvního stupně základních škol zdarma obdržet ovoce a zeleninu nebo ovocné a zeleninové šťávy. Školy, které mají zájem o zařazení do projektu, mohou kontaktovat našeho obchodního zástupce dle spádovosti http://www.beskyd.cz/kontakty.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mobilní aplikace Kozel Ovozel „frčí“

Stačilo pár měsíců, aby tato vědomostní hra u našich školáků zdomácněla. Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) spustil edukativní hru v polovině prosince 2016 a za necelého půl roku ji už děti (mnohdy se svými rodiči) hrají napříč Českou republikou.

Víte, jak vypadá tamarind? Dokdy musí být brambory sklizeny, aby byly označeny jako rané? Nebo jaký vitamín není rozpustný v tucích? Pokud si nejste úplně jisti, pak byste mohli vyzkoušet aplikaci Kozel Ovozel také. Vězte, že z obavy, abyste nepřišli o cenný bod za správnou odpověď, budete zapojovat šedé buňky mozkové víc než samotný Hercule Poirot.

Mobilní aplikace Kozel Ovozel je součástí projektu Ovoce a zelenina do škol, který SZIF administruje. Projekt se snaží dětem vštípit zdravé stravovací návyky, bojovat proti dětské obezitě a zvýšit spotřebu ovoce a zeleniny. Celkem je v ČR zapojeno více než půl milionu žáků v téměř 4 tisících školách. Ovoce a zeleninu dostávají školáci zcela zdarma.

Aplikace Kozel Ovozel je ke stažení na portálech Google Play a App Store. Více informací najdete zároveň na www.ovocedoskol.szif.cz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Od roku 2009 jsme schváleným dodavatelem projektu „Ovoce a zelenina do škol“ a v rámci tohoto projektu dodáváme ovoce a zeleninu do škol také ve školním roce 2017/2018.

Tento program vyhlašuje Státní zemědělský a intervenční fond (SZIF) a jeho cílem je podpořit stravovací návyky dětí na základních školách.

Jednou z našich vizí je změnit stravovací zvyklosti soudobé společnosti a pomoci dětem navyknout si na každodenní příjem ovoce a zeleniny. Ty mají být trvalou složkou naší stravy a zaručit dětem správný růst, vývoj a podporovat zdraví. Snad každý tuší, že podle jídelníčku žáků se nepřímo odvíjí například i jejich aktivita ve škole.

Při každé dodávce se snažíme vytvořit takovou skladbu balíčků, které by byly nejen zdravé, ale pro děti i zajímavé, bohaté na obsah vitamínů a chutné. Na základě provedených výzkumů a našich zkušeností už víme, co dětem nejvíce chutná a co budou opravdu konzumovat.

 

Jednoduché zapojení do projektu „Ovoce a zelenina do škol“

 Spolupráce s dodavatelem Beskyd Fryčovice, a.s.

Pokud máte zájem s námi na projektu spolupracovat, neváhejte se obrátit na naše regionální obchodní zástupce.

 

Kontakty naleznete na: http://www.beskyd.cz/kontakty.html

Podrobnosti o projektu: http://www.ovocedoskol.szif.cz/web/Default.aspx

Soubory ke stažení:

Informační leták pro školy Otevřít Leták.pdf

Vzor smlouvy s dodavatelem Stáhnout Smlouva_OaZdŠ_2015-2016_aktualizace_únor_2016.docx

Oficiální plakát projektu Oteřít plakát Ovoce a zelenina do škol.pdf

Pro žáky a učitele:

Rozvrh hodin s užitečným přehledem ovoce a zeleniny Stáhnout Beskyd_rozvrh hodin A4.pdf

Náhled balíčku se šťávou a naší novou krabičkou s omalovánkou Stáhnout Balíček_6_15.jpg