Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

26.05.2017   |   Naše obědové saláty jsou nejlepší novinkou roku

Ve čtvrtek 25. května 2017 proběhl v Paláci Lucerna v Praze slavnostní galavečer, na němž byly vyhlášeny výsledky 17. ročníku prestižního marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Naše obědové saláty získaly ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka v kategorii Hotová jídla a saláty.

Organizátorem programu, jenž oceňuje inovace na českém trhu rychloobrátkového zboží, je skupina Atoz Marketing Services. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo téměř 160 nových a inovovaných výrobků ve 31 potravinářských a 20 nepotravinářských kategoriích.

Podkladem pro udělení ocenění se staly výsledky exkluzivního výzkumu, jenž tento rok provedla agentura Nielsen. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku 4 000 respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii by si spotřebitelé zakoupili, pokud by mezi nimi vybírali v obchodě a mohli si odnést pouze jeden z nich.

Obědové saláty vyráběné společností Beskyd Fryčovice jsou připraveny k přímé konzumaci za použití prvotřídních čerstvých surovin, jsou dochuceny lahodným dresinkem a zabaleny v praktickém balení s přiloženou vidličkou. Nově jsme vyladili receptury tak, že jsou na první pohled atraktivnější a chuťově vynikající. Jen použití skutečně čerstvých surovin zaručuje čtyřdenní trvanlivost našich obědových salátů. Získané ocenění je pro nás potvrzením jejich kvality, čerstvosti a chuti. 

 

28.02.2017   |   Zahájen prodej sadbových brambor

Zahajujeme prodej sadbových brambor.

Drobný prodej nově proběhne v prodejně RYNEK Fryčovice, v budově společnosti Beskyd Fryčovice, a.s.

Při odběru sadby nad 100 kg nutno telefonicky objendat na tel. čísle 558 422 289.

Více informací naleznete v přiloženém letáku:

Stáhnout Sadbové brambory 2017.pdf

 

01.01.2017   |   nové druhy šťáv REFIT

S radostí Vám představujeme zcela nové druhy vynikajících čerstvých šťáv REFIT!

Jsou vyrobeny z exkluzivních surovin, čerstvé (nepasterované), 100 % přírodní (bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a vody) a halvně skvěle chutnají.

Kompletní informace naleznete na www.stavyrefit.cz.

 

26.09.2016   |   Krouhané zelí

Od příštího týdne nabízíme krouhané zelí! Jedná se o odrůdu vhodnou k nakládání.

Zelí je možné objednávat a vyzvedávat na našich prodejnách RYNEK v Ostravě, Fryčovicích a Kopřivnici.

Více informací naleznete v přiloženém letáku:

 

09.09.2016   |   Zahájen prodej brambor na uskladnění

V areálu společnosti Beskyd Fryčovice a nově také na našich prodejnách RYNEK v Ostravě a Kopřivnici je od 12.9.2016 zahájen prodej brambor na uskladnění.

Ceny a bližší informace viz leták, náš web, nebo tel.: 728 973 517

Adresy a kontakty na prodejny naleznete zde.

 

01.05.2016   |   Nový sortiment klíčků

Představujeme vám novou řadu čerstvých klíčků. Nyní v novém, praktičtějším balení.

Klíčky jsou skvělé jak do salátů, tak i tepelně upravených pokrmů.

Nabídku naleznete na http://www.beskyd.cz/vyrobky-eu/39-cerstve-klicky-vyhonky.html

 

04.12.2015   |   PF 2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

dovolte nám, abychom vám touto cestou poděkovali za dosavadní spolupráci a popřáli vám veselé Vánoce a vše dobré v novém roce.

Tým Beskyd Fryčovice a RYNEK

 

14.10.2015   |   RYNEK Kopřivnice

V září jsme otevřeli novou prodejnu RYNEK v Kopřivnici. Přijďte nás navštívit a vyzkoušet naše výrobky :)

Více na www.agrorynek.cz a našem Facebooku: www.facebook.com/BeskydFrycovice

 

 

27.07.2015   |   Hlíva ústřičná - nově v naší nabídce

Pěstujeme v moderní pěstírně v České republice

Čerstvá hlíva ústřičná. Vhodná pro studenou kuchyni i pro přípravu jídel tepelnou úpravou (smažení, dušení, restování, vaření a další zpracování).

Skladovat v chladu a temnu při teplotě 0 - 6 °C.

Balení:             Vanička 150 g               Přepravka 2 kg

Trvanlivost:     5 dní

Disponujeme nejen rozsáhlou vlastní výrobou, ale také velmi kvalitním zpracovatelským a skladovacím zázemím. Snažíme se našim produktům dávat maximální přidanou hodnotu, veškeré produkty vyrábíme zásadně bez používání pesticidů či jiných chemických látek při dodržování přísných hygienických podmínek. Naše výrobní a skladovací prostory patří po technologické stránce k nejmodernějším provozům v Evropě.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná obsahuje unikátní kombinaci organismu prospěšných látek. Především proteinů, aminokyselin, sterolů, mastných kyselin, vitaminů skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6) a také C, D, K a řadu stopových prvků jako například zinek, draslík, železo, selen, fosfor, měď, jód, chrom atd. Tyto cenné látky mají blahodárné účinky, které dokážou zabraňovat různým infekcím v jejich rozvoji a mají regenerační schopnosti. Hlíva ústřičná se nejvíce zapříčiňuje o posílení imunity a celkové kondice, mimo to však chrání před nejrozšířenějšími civilizačními chorobami, protože příznivě ovlivňuje stav cévního systému a hladinu cholesterolu v krvi. Tato zázračná houba je proto velmi doporučovaná pro zařazení do jídelníčku.

 

17.06.2015   |   Napsali o nás...

Přečtěte si článek o našich šťávách REFIT:

Stáhnout: Svět HORECA 2_22-23 - REFIT 2015.pdf

 

01.06.2015   |   Nové šťávy REFIT

Představujeme zcela nové ovocno-zeleninové šťávy REFIT.

100 % přírodní, zaručeně čerstvé.

Unikátní metoda ošetření šťáv vysokým tlakem tzv. "PASKALIZACE" umožňuje maximální zachování nutričních hodnot a také přirozené chuti i barvy výrobku. Na rozdíl od Pasterizace nedochází k zahřátí výrobku a tedy k úbytku prospěšných látek, vitaminů a chuťovým změnám. Šťávy tak několik dní vydrží opravdu čerstvé.

Díky této technologii je výrobek obzvláště vhodný pro děti, pro posílení imunity a také splňuje nároky vitariánského jídelníčku - tzv. RAW food, tedy „syrové“ nebo také „živé“ stravy.

Více informací naleznete v přiloženém letáku:

Stáhnout Leták REFIT 200ml.pdf

Stáhnout beskyd_refit_plakat_web_email.jpg

 

06.05.2015   |   Objednávkový systém

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás informovat o spuštění nového objednávkového systému, který naleznete na našem webu:

http://objednavky.beskyd.cz/

Manuál k obsluze systému naleznete zde: Stáhnout manual_objednavky.pdf

V případě dotazů se, prosím, obracejte na svého obchodního zástupce.

 

 

11.09.2014   |   Posilujeme autodopravu

Autodoprava společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. a skupiny AGROMĚŘÍN byla posílena o dva nové tahače a chlazené návěsy. Naše výrobky jsou tak zákazníkům po celé ČR zase o něco dostupnější.

 

28.02.2014   |   Soutěžte s RYNKEM!

Nakoupili jste v prodejně RYNEK Ostrava potraviny v hodnotě 300,- Kč a více? Nyní můžete své účtenky uplatnit ve slosování o dárkové balíčky s našimi výrobky. Stačí na účtenku s částkou min. 300,- Kč doplnit své kontaktní údaje a vhodit jí do zapečetěné soutěžní krabice na prodejně. Každý měsíc budou vylosováni 3 výherci, kteří si z prodejny RYNEK odnesou dárkový balíček s našimi výrobky.

Pravidla soutěže „Soutěžte s RYNKEM“:

Zákazníci, kteří nakoupili v prodejně RYNEK Ostrava, mohou zařadit své účtenky za nákup v této prodejně v hodnotě minimálně 300,- Kč (v rámci jednoho nákupu) do slosování o dárkové balíčky s výrobky české zemědělsko-potravinářské skupiny AGROMĚŘÍN.

Podmínkou účasti v soutěži je uvedení kontaktních údajů z druhé strany účtenky (jméno, příjmení, telefon, e-mail) a vhození účtenky do soutěžní schránky na prodejně. Na konci měsíce budou vylosováni 3 výherci, kteří získají balíček s výrobky skupiny AGROMĚŘÍN. Výherci budou vyrozuměni prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, který uvedli na soutěžní účtenku. Ceny budou připraveny k vyzvednutí na prodejně RYNEK Ostrava, Chelčického 616/12, 702 00 Ostrava. Výherci jsou povinni si cenu převzít do 3 dnů od vyrozumění o výhře, jinak cena propadá.

Počet soutěžních účtenek odevzdaných do soutěže jedním účastníkem není omezen. Soutěž platí pouze pro prodejnu RYNEK Ostrava, Chelčického 616/12, 702 00 Ostrava.

Soutěž začíná 1. 3. 2014 a bude se opakovat každý měsíc do odvolání akce. Do slosování mohou být zařazeny pouze účtenky z aktuálního soutěžního měsíce. Změny vyhrazeny.

Odevzdáním účtenky do soutěžní schránky soutěžící potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže a zavazuje se je dodržovat. Zároveň v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění vyjadřuje souhlas:

a) se zpracováním svých osobních údajů společností Beskyd Fryčovice, a.s. v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail za účelem jejich zpracování souvisejícího s účastí v soutěži.

b) Se zpracováním osobních údajů za účelem marketingové podpory soutěže. Souhlas zahrnuje uvedení jména, příjmení a podobizny ve formě tiskové zprávy, fotografie.

c) Zároveň Soutěžící vyjadřuje souhlas se zpracováním svých osobních údajů dle výše uvedeného rozsahu v písm. a) pro další marketingové účely společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. po dobu 5 let od skončení této soutěže.

Udělení výše uvedeného souhlasu je dobrovolné a souhlas může být odvolán. Účastník soutěže má právo přístupu ke zpracovávaným osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů a další práva dle § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Odevzdáním účtenky soutěžící rovněž souhlasí ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, se zasíláním obchodních sdělení ze strany Beskyd Fryčovice, a.s. prostřednictvím elektronických prostředků.

Soutěžící si je vědom, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení může odvolat pouze písemně, a to elektronicky na adrese info@beskyd.cz, či poštou na adrese: Beskyd Fryčovice, a.s., 739 45 Fryčovice č. 606.

Ve Fryčovicích, 28.2.2014

 

30.01.2014   |   RYNEK - místo plné chutí

V prodejnách RYNEK jsme pro zákazníky připravili kvalitní a čerstvé potraviny z produkce našich potravinářských provozů zpracovávajících zejména vlastní zemědělskou produkci.


Základním sortimentem prodejen RYNEK je čerstvé vepřové, hovezí a kuřecí maso, uzeniny a masné výrobky, tradičně vyráběné sýry a ostatní mléčné výrobky, vejce, výrobky z brambor, zeleniny a ovoce, med a moravské víno. Vetšina potravin je z vlastní produkce společností patřících do skupiny AGROMĚŘÍN.


První prodejní prostor v tomto novém pojetí byl otevřen v roce 2013 v Třebíči, další v Ostravě, Bystřici nad Pernštejnem a v Českých Budějovicích. Cílem konceptu RYNEK je rozšírit prodejny do měst po celé České republice a umožnit tak spotřebitelům nákup kvalitních tuzemských potravin.


Více zde: http://www.agrorynek.cz/

 

28.11.2013   |   Otevření prodejny v Ostravě

V pondělí 2.12.2013 otevíráme první prodejnu RYNEK v Ostravě. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

01.08.2012   |   Nová nabídka hotových salátů

Máte chuť na osvěžující oběd nebo lehkou svačinku? Pak vyzkoušejte naše nové Čerstvé saláty a saláty MIX! Více informací naleznete na našem webu v sekci hotové saláty.

 

06.03.2012   |   Beskyd Fryčovice na Facebooku!

Přidejte si nás na svůj Facebook a získejte aktuální přehled o chystaných akcích a novinkách Beskydu!

www.facebook.com/BeskydFrycovice

 

24.02.2012   |   Beskyd Fryčovice v MF Dnes

V kontextu s kvalitou a bezpečností potravin v ČR se objevila zmínka o naší společnosti v MF Dnes. V příloze naleznete rozhovory a rady odborníků jako jsou ikona české gastronomie Zdeněk Pohlreich, paní doktorka Kateřina Cajthamlová, nebo výživový specialista Petr Havlíček. Dočtete se jak vybírat kvalitní a chutné potraviny, které njsou navíc prospěšné Vašemu zdraví.

Více naleznete zde.

 

06.01.2012   |   Bylinky v novém balení

Naše čerstvé bylinky mají nový obal. Připravte se na jaro a vyzkoušejte třeba čerstvou pažitku, petrželku nebo mátu!

 

26.07.2011   |   2. ročník Regionální potravina MSK

Letošním vítězem 2. ročníku soutěže Regionální potravina Moravskoslezského kraje získal v kategorii "pekařské výrobky, včetně těstovin" náš výrobek Pečené mrkvánky.  Věříme, že chuť pěčeného těsta, mrkve a povidel osloví i Vás.

 

09.12.2010   |   Ocenění Regionální potravina

V listopadu byl náš výrobek KAKAOVÉ KULIČKYl zvolen jako Regionální potravina Moravskoslezského kraje v kategorii "ostatní výrobky". Věříme, že chuť našich kuliček ocení zejména všichni naši zákazníci.

 

30.10.2010   |   Účast na výstavě Země živitelka

Ve dnech 26.-31.8.2010 jsme všechny naše zákazníky přivítali na Výstavišti v Českých Budějovicích na jedné z největších tuzemských výstav ZEMĚ ŽIVITELKA. V pavilonu R3 probíhala po celou dobu ochutnávka všech vystavovaných produktů naší společnosti. Náš stánek v průběhu výstavy navštívil preziden Václav Klaus, který ochutnal naši šťávu REFIT a pečené mrkvánky. Dalšími osobnostmi, které ochutnali naše zdravé výrobky byli premiér Petr Nečas a býv. ministr zemědělství J. Palas.