Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

20.02.2019   |   Prodej sadbových brambor zahajujeme 1. března

Od 1. března 2019 můžete nakupovat kvalitní sadbové brambory v našich prodejnách RYNEK ve Fryčovicích, Kopřivnici, Ostravě a Havířově. Pětikilové balení sadbových brambor odrůd ANUSCHKA, ANTONIA, BELANA, MARABEL a LAURA koupíte za 104,50 Kč. Nabídka odrůd platí do vyprodání zásob. V případě zájmu objednávejte telefonicky předem (kontakty viz leták). 

 

05.11.2018   |   Štáva REFIT s příchutí jablko s mrkví

Do sortimentu čerstvých ovocno-zeleninových šťáv REFIT jsme doplnili novou příchuť jablko s mrkví v 0,2l balení. Podíl jablka je 65 % a mrkve 35 %. Šťávy REFIT jsou lisované za studena, neředěné, bez konzervačních látek, nepasterované. Zachování nutričních hodnot a přirozené chuti je dosaženo unikátní metodou paskalizace ( ošetření vysokým tlakem ). Šťávy REFIT jsou dostupné v prodejní síti RYNEK www.agrorynek.cz a u dalších prodejců www.stavyrefit.cz

 

01.11.2018   |   Novinky v nabídce zeleninových salátů

Mrkvový salát s cizrnou

Složení: mrkev, cizrna sterilovaná, pomerančová šťáva, omáčka Knorr Sambal Manis, sezamové semínko, koriand.

Technické informace: balení 1 kg sáček vak., trvanlivost 4 dny při 1-5°C.

Salát z kysaného zelí a červené řepy

Složení: kysané zelí, červená řepa, řepkový olej, cukr.

Technické informace: balení 1 kg sáček vak., trvanlivost 4 dny při 1-5°C.

 

03.10.2018   |   Brambory k uskladnění, hlávkové a krouhané zelí k nakládání

Od pondělí 8. října 2018 lze telefonicky objednávat na prodejnách RYNEK ve Fryčovicích, Kopřivnici, Ostravě a Havířově hlávkové nebo krouhané zelí k nakládání. Minimální odběr hlávkového zelí je 10 kg za cenu 12,50 Kč / kg. Krouhané zelí v ceně 18 Kč / kg je baleno v 10 kilových sáčcích. Zelí objednané s nejméně dvoudenním předstihem bude na prodejnách k vyzvednutí v pracovních dnech každé úterý a čtvrtek.

Prodej brambor k uskladnění za cenu 10,- / kg probíhá na uvedených prodejnách až do odvolání. 

Více informací naleznete v přiloženém letáku. 

 

01.10.2018   |   Lahůdkové saláty

Připravili jsme čtyři variace nových lahůdkových salátů s majonézou. Salát z hlívy ústřičné, která je známá svými blahodárnými účinky na lidský organismus, oblíbený Coleslaw zelný salát s mrkví, salát á la krab vhodný také na obložené chlebíčky a tradiční bramborový salát.

Velikost balení je 160 g v kelímku uzavřeného hliníkovou fólií. Skladování při teplotě 1–5 °C, trvanlivost 10 dnů.     

Chlazené svačinové saláty s majonézou z Beskydu Fryčovice dobře zasytí a jsou chutným zdrojem energie.                     

 

30.09.2018   |   Kynutý alpský knedlík s povidly

Alpský knedlík (Germknödel) je rakouská a bavorská specialita podávaná s rozpuštěným máslem a posypaná směsí máku a cukru. V některých lokalitách se alpský knedlík podává s vanilkovou omáčkou či krémem.

Technické informace

• balení - 300 g a 900 g ( 3x 300 g ) na podložní PS misce s průtažnou folií a etiketou,

• složení - pšeničná  mouka, čerstvé droždí, povidla 33 %,

• použití - tepelná úprava regenerací v konvektomatu ( v páře ) při teplotě 100°C po dobu cca 5 - 6 minut a poté nejlépe přelité rozpuštěným máslem a posypané směsí máku s cukrem.

Ochutnejte klasiku oblíbenou nejen v zimních střediscích a na horských chatách ...

 

13.07.2018   |   Novinky v nabídce zeleninových salátů

Červená čočka s quinoou

Složení: červená čočka loupaná  vařená ( 48% ), quinoa černá vařená ( 10% ), sušená rajčata krájená, pekingské zelí, koriandr čerstvý, olivový olej, sůl, pepř.

Technické informace: balení 1 kg sáček vak., trvanlivost 4 dny při 1-5°C.

 Tarhoňový salát s hlívou ústřičnou

Složení: tarhoňa vařená ( 48% ), hlíva ústřičná vařená ( 20% ),  červená paprika, zázvor, česnek, ústřicová omáčka, thajská omáčka, olivový olej, pepř, sůl.

Technické informace: balení 1 kg sáček vak., trvanlivost 4 dny při 1-5°C.

 

01.05.2018   |   Bramborové noky

V české kuchyni je nok chápán jako kousek měkkého a rychle připraveného těsta, které se do vařící vody vykrajuje lžicí. Na rozdíl od knedlíku, jehož těsto bývá propracovanější a knedlík je obvykle tvarován rukou. Je ovšem nutno objektivně dodat, že s mísením vlivů jiných národních kuchyní terminologie v současné době poněkud splývá.

Bramborové noky se mohou stát vítanou změnou, pokud chceme nahradit klasický bramborový knedlík, a přesto máme chuť na přílohu nebo i hlavní jídlo z bramborového těsta.

Technické informace

balení:          3 kg miska se zatavenou fólií ( 75 ks / 40g )

složení:         vařené brambory 60 %, hrubá pšeničná mouka, jedlá sůl, sušená vaječná melanž

trvanlivost:    10 dnů ( polotovar určený k tepelné úpravě )

použití:     noky podáváme jako přílohu k masitým jídlům, k dušenému špenátu, anebo je můžeme jen posypat smaženou cibulkou, brynzou, rozpečenou slaninou a parmazánem, případně do nich zamíchat dušené kyselé nebo sladké zelí (nebo kombinace vyjmenovaného)


 

01.03.2018   |   Zahájili jsme prodej sadbových brambor

Kvalitní sadbové brambory z Beskydu Fryčovice můžete nakupovat na našich prodejnách RYNEK ve Fryčovicích, Kopřivnici, Ostravě a Havířově. Pětikilové balení sadbových brambor odrůd ANUSCHKA, ADÉLA, ANTONIA, BELANA a LAURA koupíte za 92 korun. Nabídka odrůd platí do vyprodání zásob. Při odběru nad 100 kg objednávejte telefonicky předem. 

www.agrorynek.cz/prodejny/

 

27.11.2017   |   Nový salát z nové sklizně

Do našeho oblíbeného salátu z červené mrkve jsme přidali žlutou mrkev a připravili tak nový salát dvou barev. Chuťově se oba druhy mrkve výborně doplňují a vzhledově je salát mnohem atraktivnější. Obě odrůdy pocházejí od regionálních zemědělců.

Mrkev je tradiční zimní zeleninou. V kuchyni je velice oblíbená při přípravě vařených jídel, ale je vhodná také v syrovém stavu do salátů. Mrkev obsahuje mnoho vitamínů a jiných prospěšných látek, z nichž nejvýznamnější jsou β-karoteny – dimery vitamínu A zodpovědné za červenou barvu kořene. Dále je bohatá na vlákniny a antioxidanty. 

Technické informace

balení:          2 kg, vakuový sáček

složení:         mrkev červená 38 %, mrkev žlutá 38 %

trvanlivost:    4 dny

použití:          možno servírovat k hlavním jídlům, nebo zařadit do salátových barů

 

30.10.2017   |   Rekonstruovali jsme výrobní prostory

Zvyšující se poptávka po našich produktech při současném zachování nastavených kvalitativních parametrů pro nás byla impulsem k  investicím do nových výrobních prostor a jejich vybavení moderními výrobními technologiemi. Dokončili jsme a ve zkušebním provozu ověřili inovovaný výrobní proces kynutých knedlíků, ovocných knedlíků a knedlíků z bramborového těsta a od 1. listopadu je budeme průběžně distribuovat v nových obalech. 

Specifikace výrobků:

Kynutý knedlík - 600 g celý a 800 g krájený

Kynuté knedlíky s ovocem – 360 g a 1,2 kg

Bramborový knedlík - 600 g ( maloobchodní balení )

Bramborový knedlík - 3 kg ( velkoobchodní balení )

 

22.09.2017   |   Hlávkové a krouhané zelí k nakládání

Od pondělí 25. září lze telefonicky objednávat na prodejnách RYNEK ve Fryčovicích, Kopřivnici a Ostravě hlávkové nebo krouhané zelí k nakládání. Minimální odběr hlávkového zelí je 10 kg za cenu 7 Kč / kg. Krouhané zelí v ceně 12 Kč / kg je baleno v 10 kilových sáčcích. Zelí objednané s nejméně dvoudenním předstihem bude na prodejnách k vyzvednutí v pracovních dnech každé úterý a čtvrtek.

Více informací naleznete v přiloženém letáku. 

 

03.07.2017   |   Prodej velmi raných odrůd brambor

Od 3. července 2017 zahajujeme prodej velmi raných odrůd brambor také na prodejnách RYNEK - Ostrava, ul. Chelčického • Kopřivnice, ul. Kpt. Nálepky • Fryčovice, Fryčovice 606

Využíváme moderní technologie, které významně omezují mechanické poškození brambor tak, aby byla zachována jejich vizuální atraktivita a další kvalitativní vlastnosti. Pro zkrácení distribučního řetězce probíhá sklizeň obvykle ve večerních hodinách a expedujeme ihned následující den. Prané brambory jsou v balení ve velikosti 2 kg a 5 kg nebo nebalené pro volný prodej dle zájmu zákazníka. 

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., má dlouholetou tradici v pěstování a zpracování brambor. V této komoditě zaujímáme přední postavení na tuzemském trhu.

 

26.05.2017   |   Naše obědové saláty jsou nejlepší novinkou roku

Ve čtvrtek 25. května 2017 proběhl v Paláci Lucerna v Praze slavnostní galavečer, na němž byly vyhlášeny výsledky 17. ročníku prestižního marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Naše obědové saláty získaly ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka v kategorii Hotová jídla a saláty.

Organizátorem programu, jenž oceňuje inovace na českém trhu rychloobrátkového zboží, je skupina Atoz Marketing Services. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo téměř 160 nových a inovovaných výrobků ve 31 potravinářských a 20 nepotravinářských kategoriích.

Podkladem pro udělení ocenění se staly výsledky exkluzivního výzkumu, jenž tento rok provedla agentura Nielsen. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku 4 000 respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii by si spotřebitelé zakoupili, pokud by mezi nimi vybírali v obchodě a mohli si odnést pouze jeden z nich.

Obědové saláty vyráběné společností Beskyd Fryčovice jsou připraveny k přímé konzumaci za použití prvotřídních čerstvých surovin, jsou dochuceny lahodným dresinkem a zabaleny v praktickém balení s přiloženou vidličkou. Nově jsme vyladili receptury tak, že jsou na první pohled atraktivnější a chuťově vynikající. Jen použití skutečně čerstvých surovin zaručuje čtyřdenní trvanlivost našich obědových salátů. Získané ocenění je pro nás potvrzením jejich kvality, čerstvosti a chuti. 

 

28.02.2017   |   Zahájen prodej sadbových brambor

Zahajujeme prodej sadbových brambor.

Drobný prodej nově proběhne v prodejně RYNEK Fryčovice, v budově společnosti Beskyd Fryčovice, a.s.

Při odběru sadby nad 100 kg nutno telefonicky objendat na tel. čísle 558 422 289.

Více informací naleznete v přiloženém letáku:

Stáhnout Sadbové brambory 2017.pdf

 

01.01.2017   |   nové druhy šťáv REFIT

S radostí Vám představujeme zcela nové druhy vynikajících čerstvých šťáv REFIT!

Jsou vyrobeny z exkluzivních surovin, čerstvé (nepasterované), 100 % přírodní (bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a vody) a halvně skvěle chutnají.

Kompletní informace naleznete na www.stavyrefit.cz.

 

26.09.2016   |   Krouhané zelí

Od příštího týdne nabízíme krouhané zelí! Jedná se o odrůdu vhodnou k nakládání.

Zelí je možné objednávat a vyzvedávat na našich prodejnách RYNEK v Ostravě, Fryčovicích a Kopřivnici.

Více informací naleznete v přiloženém letáku:

 

01.05.2016   |   Nový sortiment klíčků

Představujeme vám novou řadu čerstvých klíčků. Nyní v novém, praktičtějším balení.

Klíčky jsou skvělé jak do salátů, tak i tepelně upravených pokrmů.

Nabídku naleznete na http://www.beskyd.cz/vyrobky-eu/39-cerstve-klicky-vyhonky.html

 

04.12.2015   |   PF 2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

dovolte nám, abychom vám touto cestou poděkovali za dosavadní spolupráci a popřáli vám veselé Vánoce a vše dobré v novém roce.

Tým Beskyd Fryčovice a RYNEK

 

14.10.2015   |   RYNEK Kopřivnice

V září jsme otevřeli novou prodejnu RYNEK v Kopřivnici. Přijďte nás navštívit a vyzkoušet naše výrobky :)

Více na www.agrorynek.cz a našem Facebooku: www.facebook.com/BeskydFrycovice

 

 

27.07.2015   |   Hlíva ústřičná - nově v naší nabídce

Pěstujeme v moderní pěstírně v České republice

Čerstvá hlíva ústřičná. Vhodná pro studenou kuchyni i pro přípravu jídel tepelnou úpravou (smažení, dušení, restování, vaření a další zpracování).

Skladovat v chladu a temnu při teplotě 0 - 6 °C.

Balení:             Vanička 150 g               Přepravka 2 kg

Trvanlivost:     5 dní

Disponujeme nejen rozsáhlou vlastní výrobou, ale také velmi kvalitním zpracovatelským a skladovacím zázemím. Snažíme se našim produktům dávat maximální přidanou hodnotu, veškeré produkty vyrábíme zásadně bez používání pesticidů či jiných chemických látek při dodržování přísných hygienických podmínek. Naše výrobní a skladovací prostory patří po technologické stránce k nejmodernějším provozům v Evropě.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná obsahuje unikátní kombinaci organismu prospěšných látek. Především proteinů, aminokyselin, sterolů, mastných kyselin, vitaminů skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6) a také C, D, K a řadu stopových prvků jako například zinek, draslík, železo, selen, fosfor, měď, jód, chrom atd. Tyto cenné látky mají blahodárné účinky, které dokážou zabraňovat různým infekcím v jejich rozvoji a mají regenerační schopnosti. Hlíva ústřičná se nejvíce zapříčiňuje o posílení imunity a celkové kondice, mimo to však chrání před nejrozšířenějšími civilizačními chorobami, protože příznivě ovlivňuje stav cévního systému a hladinu cholesterolu v krvi. Tato zázračná houba je proto velmi doporučovaná pro zařazení do jídelníčku.

 

17.06.2015   |   Napsali o nás...

Přečtěte si článek o našich šťávách REFIT:

Stáhnout: Svět HORECA 2_22-23 - REFIT 2015.pdf

 

01.06.2015   |   Nové šťávy REFIT

Představujeme zcela nové ovocno-zeleninové šťávy REFIT.

100 % přírodní, zaručeně čerstvé.

Unikátní metoda ošetření šťáv vysokým tlakem tzv. "PASKALIZACE" umožňuje maximální zachování nutričních hodnot a také přirozené chuti i barvy výrobku. Na rozdíl od Pasterizace nedochází k zahřátí výrobku a tedy k úbytku prospěšných látek, vitaminů a chuťovým změnám. Šťávy tak několik dní vydrží opravdu čerstvé.

Díky této technologii je výrobek obzvláště vhodný pro děti, pro posílení imunity a také splňuje nároky vitariánského jídelníčku - tzv. RAW food, tedy „syrové“ nebo také „živé“ stravy.

Více informací naleznete v přiloženém letáku:

Stáhnout Leták REFIT 200ml.pdf

Stáhnout beskyd_refit_plakat_web_email.jpg

 

06.05.2015   |   Objednávkový systém

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás informovat o spuštění nového objednávkového systému, který naleznete na našem webu:

http://objednavky.beskyd.cz/

Manuál k obsluze systému naleznete zde: Stáhnout manual_objednavky.pdf

V případě dotazů se, prosím, obracejte na svého obchodního zástupce.

 

 

11.09.2014   |   Posilujeme autodopravu

Autodoprava společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. a skupiny AGROMĚŘÍN byla posílena o dva nové tahače a chlazené návěsy. Naše výrobky jsou tak zákazníkům po celé ČR zase o něco dostupnější.

 

28.02.2014   |   Soutěžte s RYNKEM!

Nakoupili jste v prodejně RYNEK Ostrava potraviny v hodnotě 300,- Kč a více? Nyní můžete své účtenky uplatnit ve slosování o dárkové balíčky s našimi výrobky. Stačí na účtenku s částkou min. 300,- Kč doplnit své kontaktní údaje a vhodit jí do zapečetěné soutěžní krabice na prodejně. Každý měsíc budou vylosováni 3 výherci, kteří si z prodejny RYNEK odnesou dárkový balíček s našimi výrobky.

Pravidla soutěže „Soutěžte s RYNKEM“:

Zákazníci, kteří nakoupili v prodejně RYNEK Ostrava, mohou zařadit své účtenky za nákup v této prodejně v hodnotě minimálně 300,- Kč (v rámci jednoho nákupu) do slosování o dárkové balíčky s výrobky české zemědělsko-potravinářské skupiny AGROMĚŘÍN.

Podmínkou účasti v soutěži je uvedení kontaktních údajů z druhé strany účtenky (jméno, příjmení, telefon, e-mail) a vhození účtenky do soutěžní schránky na prodejně. Na konci měsíce budou vylosováni 3 výherci, kteří získají balíček s výrobky skupiny AGROMĚŘÍN. Výherci budou vyrozuměni prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, který uvedli na soutěžní účtenku. Ceny budou připraveny k vyzvednutí na prodejně RYNEK Ostrava, Chelčického 616/12, 702 00 Ostrava. Výherci jsou povinni si cenu převzít do 3 dnů od vyrozumění o výhře, jinak cena propadá.

Počet soutěžních účtenek odevzdaných do soutěže jedním účastníkem není omezen. Soutěž platí pouze pro prodejnu RYNEK Ostrava, Chelčického 616/12, 702 00 Ostrava.

Soutěž začíná 1. 3. 2014 a bude se opakovat každý měsíc do odvolání akce. Do slosování mohou být zařazeny pouze účtenky z aktuálního soutěžního měsíce. Změny vyhrazeny.

Odevzdáním účtenky do soutěžní schránky soutěžící potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže a zavazuje se je dodržovat. Zároveň v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění vyjadřuje souhlas:

a) se zpracováním svých osobních údajů společností Beskyd Fryčovice, a.s. v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail za účelem jejich zpracování souvisejícího s účastí v soutěži.

b) Se zpracováním osobních údajů za účelem marketingové podpory soutěže. Souhlas zahrnuje uvedení jména, příjmení a podobizny ve formě tiskové zprávy, fotografie.

c) Zároveň Soutěžící vyjadřuje souhlas se zpracováním svých osobních údajů dle výše uvedeného rozsahu v písm. a) pro další marketingové účely společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. po dobu 5 let od skončení této soutěže.

Udělení výše uvedeného souhlasu je dobrovolné a souhlas může být odvolán. Účastník soutěže má právo přístupu ke zpracovávaným osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů a další práva dle § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Odevzdáním účtenky soutěžící rovněž souhlasí ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, se zasíláním obchodních sdělení ze strany Beskyd Fryčovice, a.s. prostřednictvím elektronických prostředků.

Soutěžící si je vědom, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení může odvolat pouze písemně, a to elektronicky na adrese info@beskyd.cz, či poštou na adrese: Beskyd Fryčovice, a.s., 739 45 Fryčovice č. 606.

Ve Fryčovicích, 28.2.2014

 

30.01.2014   |   RYNEK - místo plné chutí

V prodejnách RYNEK jsme pro zákazníky připravili kvalitní a čerstvé potraviny z produkce našich potravinářských provozů zpracovávajících zejména vlastní zemědělskou produkci.


Základním sortimentem prodejen RYNEK je čerstvé vepřové, hovezí a kuřecí maso, uzeniny a masné výrobky, tradičně vyráběné sýry a ostatní mléčné výrobky, vejce, výrobky z brambor, zeleniny a ovoce, med a moravské víno. Vetšina potravin je z vlastní produkce společností patřících do skupiny AGROMĚŘÍN.


První prodejní prostor v tomto novém pojetí byl otevřen v roce 2013 v Třebíči, další v Ostravě, Bystřici nad Pernštejnem a v Českých Budějovicích. Cílem konceptu RYNEK je rozšírit prodejny do měst po celé České republice a umožnit tak spotřebitelům nákup kvalitních tuzemských potravin.


Více zde: http://www.agrorynek.cz/

 

28.11.2013   |   Otevření prodejny v Ostravě

V pondělí 2.12.2013 otevíráme první prodejnu RYNEK v Ostravě. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

01.08.2012   |   Nová nabídka hotových salátů

Máte chuť na osvěžující oběd nebo lehkou svačinku? Pak vyzkoušejte naše nové Čerstvé saláty a saláty MIX! Více informací naleznete na našem webu v sekci hotové saláty.

 

06.03.2012   |   Beskyd Fryčovice na Facebooku!

Přidejte si nás na svůj Facebook a získejte aktuální přehled o chystaných akcích a novinkách Beskydu!

www.facebook.com/BeskydFrycovice

 

24.02.2012   |   Beskyd Fryčovice v MF Dnes

V kontextu s kvalitou a bezpečností potravin v ČR se objevila zmínka o naší společnosti v MF Dnes. V příloze naleznete rozhovory a rady odborníků jako jsou ikona české gastronomie Zdeněk Pohlreich, paní doktorka Kateřina Cajthamlová, nebo výživový specialista Petr Havlíček. Dočtete se jak vybírat kvalitní a chutné potraviny, které njsou navíc prospěšné Vašemu zdraví.

Více naleznete zde.

 

06.01.2012   |   Bylinky v novém balení

Naše čerstvé bylinky mají nový obal. Připravte se na jaro a vyzkoušejte třeba čerstvou pažitku, petrželku nebo mátu!

 

26.07.2011   |   2. ročník Regionální potravina MSK

Letošním vítězem 2. ročníku soutěže Regionální potravina Moravskoslezského kraje získal v kategorii "pekařské výrobky, včetně těstovin" náš výrobek Pečené mrkvánky.  Věříme, že chuť pěčeného těsta, mrkve a povidel osloví i Vás.

 

09.12.2010   |   Ocenění Regionální potravina

V listopadu byl náš výrobek KAKAOVÉ KULIČKYl zvolen jako Regionální potravina Moravskoslezského kraje v kategorii "ostatní výrobky". Věříme, že chuť našich kuliček ocení zejména všichni naši zákazníci.

 

30.10.2010   |   Účast na výstavě Země živitelka

Ve dnech 26.-31.8.2010 jsme všechny naše zákazníky přivítali na Výstavišti v Českých Budějovicích na jedné z největších tuzemských výstav ZEMĚ ŽIVITELKA. V pavilonu R3 probíhala po celou dobu ochutnávka všech vystavovaných produktů naší společnosti. Náš stánek v průběhu výstavy navštívil preziden Václav Klaus, který ochutnal naši šťávu REFIT a pečené mrkvánky. Dalšími osobnostmi, které ochutnali naše zdravé výrobky byli premiér Petr Nečas a býv. ministr zemědělství J. Palas.