Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

Certifikáty a kvalita

Jedním z nejdůležitějších kritérií společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je kvalita výsledných produktů. Ta prostupuje všemi procesy - důraz je kladen jak na výběr vstupních surovin, tak na způsob jejich zpracování. Několikrát ročně je naše společnost v oblasti kvality auditována.

V roce 2001 se společnost Beskyd Fryčovice, a.s. stala držitelem certifikátu kvality ISO 9001 : 2000, uděleného prestižní certifikační agenturou Bureau Veritas Quality International se sídlem v Londýně. V současnosti jsme držiteli certifikátu ISO 9001 : 2015 uděleného Bureau Quality Czech Republic, spol. s.r.o.

Společnost Beskyd Fryčovice je také držitelem normy kvality BRC a IFS pro výrobu chlazené balené a krájené zeleniny. Dalším certifikátem, jehož je společnost držitelem, je norma kvality pro pěstování brambor a bylinek GLOBAL G.A.P.

Jsme si vědomi toho, jak je pro zákazníky kvalita důležitá. Proto se některé naše výrobky v maloobchodním balení pyšní také značkou KLASA. Značku KLASA můžete najít na vybraných zeleninových salátech řady GreenFit.

S našimi výrobky se účastníme i soutěží. V roce 2009 byla šťáva REFIT brokolice+jablko díky svým unikátním vlastnostem oceněna vítěžným výrobkem v rámci Výroční ceny Slow Food Prague 2009, oceňující potraviny "dobré, čisté a fair". 

Výrobkem Moravskoslezského kraje 2009 se ve své kategorii stal salát GreenFit - Zelný s okurkou.

V roce 2008 byla šťáva REFIT zelí+jablko zvolena jako nejlepší novinka roku v soutěži "Volba spotřebitelů". V témže roce získala šťáva REFIT 100% řepa 1. místo v soutěži "Potravinářský výrobek Moravskoslezského kraje 2008" v kategorii " Zpracované a čerstvé ovoce a zelenina ".

Úspěchy jsme slavili také v soutěži "Regionální potravina". V roce 2010 získaly v Moravskoslezském kraji toto ocenění "Kakaové kuličky" a v roce 2011 se staly "Regionální potravinou Moravskoslezského kraje" naše "Pečené mrkvánky s povidly".

V květnu 2017 získaly naše Obědové saláty ocenění Volba spotřebitelů - nejlepší Novinka 2017 - v kategorii Hotová jídla a saláty.