Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

Aktuality a tiskové zprávy

4.4.2023 Změna na pozici ředitele

Novým ředitelem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Ing. Tomáš Sieder, tomas.sieder@beskyd.cz

27.3.2023 Modernizovaná loupárna brambor

Víte, jak probíhá výroba loupaných brambor nebo kolik jich dokáže moderní provoz zpracovat denně? Více si můžete přečíst v příspěvku na stránkách projektu Čerstvá republika.

28.2.2023 Prodej sadbových brambor

Od 1. března 2023 můžete nakupovat kvalitní sadbové brambory v prodejně RYNEK ve Fryčovicích. Pětikilové balení sadbových brambor odrůd ANUSCHKA, JULINKA nebo LAURA koupíte za 114 korun. V případě zájmu objednávejte telefonicky předem na tel.: 724 204 052 https://www.agrorynek.cz/prodejny/rynek-frycovice 

Registrovaní zákazníci (nakupující na IČ) mohou kontaktovat dispečink objednávek: 558 422 210, objednavky@beskyd.cz

16.2.2023 Prodej brambor ze dvora

V úterý 21. února od 12h bude v areálu Beskydu Fryčovice zahájen prodej konzumních brambor pro veřejnost za cenu 8,90/kg včetně DPH. Prodejní doba: Út. - Pá 12.00 -17.00, So 9.00-12.00. Odrůdy dle aktuální nabídky balené v 10kg rašlových pytlech (max. 300 kg / osoba). Poslední den prodeje ze dvora je 25. února 2023. Platba pouze v hotovosti. 

20.10.2022 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Termíny objednávek:

Jsme dodavatelem čerstvých výrobků, které vyrábíme a připravujeme pro své zákazníky krátce před dodávkouMinimální hodnota objednávky je 1 500 Kč bez DPH.  

Kontakty pro objednávání

Tel.: 558 422 237, -277, -288            Fax: 558 422 230
E-mail: objednavky@beskyd.cz          E-shop: http://objednavky.beskyd.cz/

8.8.2022 Platba kartou u řidiče

Společnost Beskyd Fryčovice dále zvyšuje komfort poskytovaných služeb. Nově si mohou zákazníci, kteří upřednostňují úhradu platební kartou, zvolit tento rychlejší a bezpečnější způsob placení. Ve zkušebním provozu jsme platebními terminály vybavili nejprve rozvozová auta v Praze a Středočeském kraji a průběžně je dovybavujeme v dalších regionech.

Pro platbu kartou akceptujeme debetní platební karty Visa nebo Mastercard. Provozování služby se řídí obchodními podmínkami poskytovatele platebních terminálů společnosti KB SmartPay.

Vyžadujte možnost úhrady platební kartou za dodané výrobky u řidiče. Vyhnete se obtížím, které mohou nastat při manipulaci s hotovostí.

Více informací získáte u svého obchodního zástupce nebo IT specialisty T. Kulhánka, tomas.kulhanek@beskyd.cz.

11.7.2022 Naše produkty jsou v Ostravě dostupnější

Nová pojízdná prodejna se sortimentem výrobků Beskydu Fryčovice má své stanoviště u severního vchodu do Avion Shopping Parku Ostrava. Základním sortimentem jsou výrobky z brambor a bramborového těsta, zeleninové a lahůdkové saláty, ovocno-zeleninové šťávy REFIT a další výrobky. Většina jich je českého původu z vlastní produkce společností patřících do skupiny AGROMĚŘÍN. Provozní doba je pondělí až neděle 9.00 - 20.00 hodin. Kontakt na prodejnu: pojizdna.prodejna@beskyd.cz , tel.: 720 977 839


19.4.2022 Žijeme s místem, kde působíme

Obec Fryčovice, s téměř dva a půl tisícem obyvatel je místem, kde Beskyd Fryčovice působí již více než padesát let. Chceme být součástí dění v obci, a proto je pro nás přirozené prezentovat se jako partner společenského života.

21.3.2022 Beskyd Fryčovice je držitelem známky kvality Q CZ 

Režim jakosti Q CZ se týká brambor a výrobků z nich. Rezidua přípravků na ochranu rostlin nebo těžkých kovů v těchto bramborách podle pravidel programu musí být nejméně o pětinu nižší, než určují evropské normy. Systémem certifikace je současně sledována tzv. dohledatelnost produktu, tedy stav, kdy lze zpětně dohledat historii produktu od uvedení na trh přes zpracovatele až k pěstiteli.  Cílem certifikace je poskytnout spotřebiteli záruku vysoké kvality.

Beskyd Fryčovice, a.s., je držitelem certifikátů pro kategorii brambor B2:

-        produkt B2/1- konzumní brambory zabalené a upravené v režimu jakosti QCZ

-        produkt B2/2- konzumní brambory zabalené v režimu jakosti QCZ

Certifikáty jsou platné do 30. dubna 2025. Zajištěním certifikace produktů z konzumních brambor v režimu kvality Q CZ pověřilo Ministerstvo zemědělství ČR Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (ÚKZÚZ). Držitelé certifikátů podléhají periodickému dozoru kvality. Výsledky certifikačních inspekcí mj. potvrzují, že konzumní brambory vyprodukované v České republice poskytují spotřebitelům záruku kvality a potravinové bezpečnosti.

1.12.2021 Změna na pozici ředitele

Novou ředitelkou společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Eva Čopjaková, eva.copjakova@beskyd.cz

15.11.2021 Vyzkoušejte náš vylepšený objednávkový systém 

Náš původní on-line objednávkový systém jsme nahradili novou aktualizací s vylepšeným obsahem a funkcionalitou. Systém slouží k objednávání sortimentu české zemědělsko-potravinářské skupiny AGRO MĚŘÍN a je  výhodnějším řešením oproti telefonickým nebo e-mailovým  objednávkám, dostupný 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu na internetové adrese https://objednavky-bfr.beskyd.cz/ nebo kliknutím na přihlašovací ikonu  na našem webu. Vytvoření nové objednávky, správa objednávek, vyhledávání položek apod. jsou intuitivní. Před odesláním objednávky se zobrazuje její souhrnný náhled s výčtem položek, celkovou cenou a termínem dodání. Po odsouhlasení objednávky je na přihlašovací e-mail odesláno její potvrzení.

Výhody objednávkového systému: 

- vždy dostupný (24/7),

- automatizuje příjem i zpracování objednávek, snižuje množství chyb,

- úspora času ve srovnání s telefonickým objednáváním,

- zjednodušuje opakující se objednávky, seznam oblíbených položek,

- objednávky si lze pro vlastní potřebu také vytisknout,

- systém přehledně uchovává historii objednávek.

Přihlášení je chráněno heslem a uvedením přihlašovacího e-mailu. V případě zájmu o další informace, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce. 

5.10.2021 Nové ekologické vidličky z WPC materiálu 

V průběhu měsíce října nahradíme původní plastové vidličky v obědových salátech kompozitními vidličkami dřevo/plast (WPC - Wood Polymer Composite). Materiál WPC je kombinací dřeva a plastu. Při výrobě tohoto přírodního materiálu bylo dosaženo úspory až 50 % plastu.

Vedle ekologického hlediska je jejich výhodou i skutečnost, že je lze používat opakovaně. WPC vidličky, které budou součástí balení našich obědových salátů, může zákazník dále používat na výletech, na chatě či chalupě, při letním grilování s přáteli apod. Příbory WPC lze opakovaně umývat i při vyšších teplotách například v domácích myčkách.

WPC vidličky jsou certifikované, testované a splňují všechny potřebné požadavky pro kontakt s potravinami a pokrmy. Současně splňují podmínky stanovené Evropskou unií pro používání jednorázového nádobí.

29.9.2021 Prodej brambor k uskladnění

pondělí 4. října od 10h bude v areálu Beskydu Fryčovice zahájen prodej konzumních brambor pro veřejnost za cenu 8,- / kg včetně DPH. Prodejní doba: Po - Pá 10.00 -16.00, So 9.00-12.00. Žluté odrůdy (Antonia, Bernina, Julinka) a červené (Red Sonia) dle aktuální nabídky balené v 10kg rašlových pytlech (max. 300 kg / osoba). Poslední den prodeje ze dvora je 16. října 2021.

13.9.2021 Změna na pozici ředitele

Novým ředitelem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Ing. Jaromír Hrudník, jaromir.hrudnik@beskyd.cz. Dříve působil ve společnosti SODEXO.

6.8.2021 Paskalizované saláty oceněné značkou KLASA

Vysoký podíl zeleninové složky, výroba dle požadavků standardu BRC a normy ISO 9001, ale zejména ošetření vysokým tlakem ( paskalizací ) jsou přidané hodnoty zeleninových salátů z Beskydu Fryčovice oceněných značkou KLASA. Inovativní technologie paskalizace zachovává po delší dobu přirozený vzhled surovin použitých při výrobě salátů, jejich barvu, obsah nutričních látek, čerstvou chuť i vůni bez přidaných chemických konzervantů.  

„Před více než pěti lety vzniklo ve Fryčovicích ve spolupráci s Výzkumným ústavem potravinářským Praha a  VŠCHT Praha první unikátní centrum vysokotlakých technologií a díky jeho poznatkům jsme byli prvními výrobci paskalizovaných ovocno-zeleninových šťáv v České republice a zeleninové saláty jsou další přirozenou volbou pro využití této technologie“ objasňuje historii a současnost obchodní ředitel Jaromír Polák.

Saláty oceněné značkou KLASA: RF Mrkvový salát se zálivkou 200g, RF Mrkvový salát s ananasem 200g, RF Zelný salát s okurkou 200g, RF Červené zelí s křenem 200g, RF Tzatziki s jogurtem 200g.

2.7.2021 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

Od 9. července 2021 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

13.5.2021 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Zkrátili jsme lhůtu pro objednávání čerstvých vajec. 

Závozové dny celá ČR: pondělí / středa / pátek                                              

Termíny objednávek:

Jsme dodavatelem čerstvých výrobků, které vyrábíme a připravujeme pro své zákazníky krátce před dodávkouMinimální hodnota objednávky je 1 500 Kč bez DPH.  

Kontakty pro objednávání

Tel.: 558 422 237, -277, -288            Fax: 558 422 230
E-mail: objednavky@beskyd.cz          E-shop: http://objednavky.beskyd.cz/

Pro získání uživatelského přístupu na http://objednavky.beskyd.cz/  kontaktujte objednavky@beskyd.cz nebo obchod@beskyd.cz

24.2.2021 Zvýšení minimální hodnoty jednotlivé objednávky

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., zvýšila minimální hodnotu jednotlivé objednávky pro zajištění dopravy na částku 1 500,- Kč bez DPH.

Beskyd Fryčovice je nejen dodavatelem brambor, výrobků ze zpracovaných brambor, knedlíků, jednodruhové chlazené zeleniny, zeleninových směsí a zeleninových salátů nebo šťáv REFIT, ale i dalších výrobků zemědělsko-potravinářské skupiny AGROMĚŘÍN www.agro-merin.cz - mlékárenské produkty LACRUM Velké Meziříčí, maso a masné polotovary z Masny Měřín a TORO Hlavečník, mošty POMONA Těšetice, vejce a vaječná melanž DŽV Rychnov nad Kněžnou nebo víno z NOVÉHO VINAŘSTVÍ. 

2.2.2021 Změna na pozici obchodního ředitele

Novým obchodním manažerem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Jaromír Polák, jaromir.polak@beskyd.cz. Dříve působil ve společnosti MAKRO Cash & Carry ČR.

1.1.2021 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Závozové dny celá ČR: pondělí / středa / pátek                                              

Termíny objednávek: