Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

Aktuality a tiskové zprávy

2.7.2021 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

Od 9. července 2021 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

13.5.2021 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Zkrátili jsme lhůtu pro objednávání čerstvých vajec. 

Závozové dny celá ČR: pondělí / středa / pátek                                              

Termíny objednávek:

Jsme dodavatelem čerstvých výrobků, které vyrábíme a připravujeme pro své zákazníky krátce před dodávkouMinimální hodnota objednávky je 1 500 Kč bez DPH.  

Kontakty pro objednávání

Tel.: 558 422 237, -277, -288            Fax: 558 422 230
E-mail: objednavky@beskyd.cz          E-shop: http://objednavky.beskyd.cz/

Pro získání uživatelského přístupu na http://objednavky.beskyd.cz/  kontaktujte objednavky@beskyd.cz nebo obchod@beskyd.cz

24.2.2021 Zvýšení minimální hodnoty jednotlivé objednávky

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., zvýšila minimální hodnotu jednotlivé objednávky pro zajištění dopravy na částku 1 500,- Kč bez DPH.

Beskyd Fryčovice je nejen dodavatelem brambor, výrobků ze zpracovaných brambor, knedlíků, jednodruhové chlazené zeleniny, zeleninových směsí a zeleninových salátů nebo šťáv REFIT, ale i dalších výrobků zemědělsko-potravinářské skupiny AGROMĚŘÍN www.agro-merin.cz - mlékárenské produkty LACRUM Velké Meziříčí, maso a masné polotovary z Masny Měřín a TORO Hlavečník, mošty POMONA Těšetice, vejce a vaječná melanž DŽV Rychnov nad Kněžnou nebo víno z NOVÉHO VINAŘSTVÍ. 

2.2.2021 Změna na pozici obchodního ředitele

Novým obchodním manažerem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Jaromír Polák, jaromir.polak@beskyd.cz. Dříve působil ve společnosti MAKRO Cash & Carry ČR.

1.1.2021 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Závozové dny celá ČR: pondělí / středa / pátek                                              

Termíny objednávek:

Jsme dodavatelem čerstvých výrobků, které vyrábíme a připravujeme pro své zákazníky krátce před dodávkou. Minimální hodnota objednávky je 1 000 Kč bez DPH.  

Kontakty pro objednávání

Tel.: 558 422 237, -277, -288            Fax: 558 422 230
E-mail: objednavky@beskyd.cz          E-shop: http://objednavky.beskyd.cz/

Pro získání uživatelského přístupu na http://objednavky.beskyd.cz/  kontaktujte objednavky@beskyd.cz nebo obchod@beskyd.cz

2.11.2020 Další opatření přijatá k omezení šíření onemocnění koronavirus COVID-19

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., s okamžitou platností přijímá vůči externím subjektům následující opatření:

1) do areálu společnosti bude umožněn vstup cizím osobám jen v neodkladných případech s povolením příslušného vedoucího zaměstnance, 

2) v celém areálu je zákaz pohybu a pobytu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest a povinnost používat dezinfekční prostředky,

3) všem řidičům a příchozím bude při vstupu do areálů společnosti, v rámci administrace vstupních formalit, bezkontaktně změřena jejich tělesná teplota personálem vrátnice a výsledek měření bude vyznačen na vstupní kartě nebo v knize návštěv. Pokud bude naměřena tělesná teplota 38 ℃ nebo vyšší, potvrzeno dvěma měřeními s prodlevou 10 minut, nebude vstup povolen.

Věříme, že přijatá opatření přispějí k omezení šíření nakažlivého onemocnění.

1.7.2020 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

Od 6. července 2020 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

6.3.2020 Opatření přijatá k omezení šíření onemocnění koronavirus COVID-19

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., s okamžitou platností přijímá vůči externím subjektům následující opatření:

1) v prostorách pro vstup do areálů společnosti – vrátnice / vjezd budou umístěny informační plakáty se základními hygienickými pravidly, které je nutné dodržovat,

2) v prostorách pro vstup do areálů společnosti – vrátnice / vjezd jsou umístěny dezinfekční prostředky, které doporučujeme v rámci zvýšených hygienických nároků používat,

3) všem řidičům a příchozím bude při vstupu do areálů společnosti, v rámci administrace vstupních formalit, bezkontaktně změřena jejich tělesná teplota personálem vrátnice a výsledek měření bude vyznačen na vstupní kartě nebo v knize návštěv. Pokud bude naměřena tělesná teplota 38 ℃ nebo vyšší, potvrzeno dvěma měřeními s prodlevou 10 minut, nebude vstup povolen.

Věříme, že přijatá opatření přispějí k omezení šíření nakažlivého onemocnění.

1.3.2020 Změna na pozici ředitele

Novou ředitelkou společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Ing. Miroslava Andrlová.

26.11.2019 Šťávy REFIT na cestách

Vítěze chuti u zaměstnanců brněnské firmy DAIKIN, kde jsme v polovině listopadu zajišťovali ochutnávky našich produktů a která se v oblasti chlazení pyšní nejvyšším označením energetické účinnosti výrobků na trhu, bylo možné tipovat předem. Který jiný výrobek Beskydu Fryčovice může chutnat lépe, než chlazená čerstvá šťáva REFIT.

A stejně tak se zaměstnanci společnosti T-Mobile, největšího telekomunikačního operátora na českém trhu s více než šesti miliony zákazníků a nejchutnější čerstvé šťávy REFIT potkali v pondělí 25. listopadu v jídelně v pražských Roztylech.

Naším partnerem v obou provozech je společnost GTH multicatering, která působí nejen v prostředí administrativních a průmyslových společností různého druhu, ale také v objektech Armády České republiky, ve zdravotnických zařízeních a ve školství.

 

10.9.2019 Mezinárodní agrosalón Země živitelka

S více než 123 tisíci návštěvníky a 560 vystavovateli byl letošní mezinárodní agrosalón Země živitelka úspěšnější než v loňském roce. Skupina AGROMĚŘÍN měla svoji stánkovou prezentaci opět v pavilónu T1, který tradičně patří českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny. Prezentované výrobky bylo možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny.

   

28.6.2019 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

od 2. července 2019 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

23.5.2019 Půl století Beskydu Fryčovice

První písemnosti související se vznikem společnosti jsou datovány do poloviny května 1969. Přihlášky mají data 14. a 15. května a následná schůzka zakladatelů se udála 19. května v dnes již neexistující restauraci U Tvardků ve Fryčovicích. Administrativním dnem vzniku byl 23. květen 1969. Zakladateli nového právního subjektu Družstevní sušárna ve Fryčovicích byla zemědělská družstva Fryčovice, Rychaltice, Staříč, Brušperk, Stará Ves a Kateřinice. 

1.4.2019 Změna na pozici ředitele

Novým ředitelem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Ing. Vladimír Macura. Ve funkci nahradil provozního ředitele Ing. Tomáše Paclíka. 

22.3.2019 Napsali o nás ...

V prvním vydání letošního roku magazínu Moderní jídelna jsou citace obchodní ředitelky Patricie Solanské k tématu kvalitní konvenience.

2.1.2019 Změna na pozici obchodního ředitele

Novou obchodní ředitelkou společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Patricia Solanská. Dříve působila ve společnosti Sodexo na pozici provozní ředitelky Catering - Morava&SK. 

17.12.2018 Nová balicí linka listové zeleniny a listových směsí

Narůstající poptávka a snaha o dosažení vyšší efektivity výroby byly impulsem pro investici do nové balicí linky listové zeleniny a listových směsí ve výrobním středisku Zelenina.

Balička je řízena průmyslovým regulátorem se snadným a rychlým programováním pomocí klávesnice. Představuje plně automatizovaný provoz, kde obsluha na počátku procesu vloží listovou zeleninu a finálním výstupem je zabalený výrobek. Umožňuje také flexibilně upravovat velikost balení pro maloobchodní prodej nebo gastro provozy včetně potisku.   

Listová zelenina je považována za jakýsi „elixír mládí“. Odborníci totiž zjistili, že listová zelenina obsahuje řadu zdraví prospěšných látek, jež zabraňují stárnutí mozku i v pokročilém věku.

 

7.10.2018 Šťávy REFIT na "tržišti první republiky"

Na podzimní etapě celonárodní výstavy Flora Olomouc mohli její návštěvníci ochutnat také šťávy REFIT z Beskydu Fryčovice nebo mošty společnosti POMONA Těšetice.

 

4.9.2018 Mezinárodní agrosalón Země živitelka

115 697 návštěvníků a více než 550 vystavovatelů, takový byl letošní mezinárodní agrosalón Země živitelka. Skupina AGROMĚŘÍN měla svoji stánkovou prezentaci v pavilónu T1, který tradičně patří českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny, které bylo možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny.

 

3.7.2018 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

od 9. července 2018 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

21.6.2018 Ukončení účasti v projektu Ovoce a zelenina do škol

na základě rozhodnutí vedení společnosti Beskyd Fryčovice a.s. ukončí naše společnost dodávání všech produktů v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol, a to s účinností od 1. září 2018. V následujících dnech budou partnerské školy vyrozuměny o dalším postupu.

Současně jim děkujeme za dosavadní spolupráci.

31.5.2018 Úprava obchodních podmínek

s účinností od 1. června 2018 upravujeme obchodní podmínky pro veškerý prodej zboží a výrobků Beskyd Fryčovice, a.s. v části II. Kupní cena a platební podmínky odst. 2.1. Cena za jednotku zboží je uvedena v ceníku prodávajícího, který je platný na příslušné období, ve kterém je zboží dodáváno. Ceník prodávajícího je průběžně aktualizován. O aktualizaci ceníku je kupující informován.

V ostatních částech zůstávají obchodní podmínky beze změny. 

28.3.2018 Napsali o nás ...

V březnovém vydání Magazínu RESIDOMO si můžete přečíst článek o otevření nové prodejny RYNEK v Havířově. 

 

27.2.2018&nbs