Zavolejte nám:
T (+420) 558 422 210
F (+420) 558 422 230

Aktuality a tiskové zprávy

1.12.2021 Změna na pozici ředitele

Novou ředitelkou společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Eva Čopjaková, eva.copjakova@beskyd.cz

15.11.2021 Vyzkoušejte náš vylepšený objednávkový systém 

Náš původní on-line objednávkový systém jsme nahradili novou aktualizací s vylepšeným obsahem a funkcionalitou. Systém slouží k objednávání sortimentu české zemědělsko-potravinářské skupiny AGRO MĚŘÍN a je  výhodnějším řešením oproti telefonickým nebo e-mailovým  objednávkám, dostupný 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu na internetové adrese https://objednavky-bfr.beskyd.cz/ nebo kliknutím na přihlašovací ikonu  na našem webu. Vytvoření nové objednávky, správa objednávek, vyhledávání položek apod. jsou intuitivní. Před odesláním objednávky se zobrazuje její souhrnný náhled s výčtem položek, celkovou cenou a termínem dodání. Po odsouhlasení objednávky je na přihlašovací e-mail odesláno její potvrzení.

Výhody objednávkového systému: 

- vždy dostupný (24/7),

- automatizuje příjem i zpracování objednávek, snižuje množství chyb,

- úspora času ve srovnání s telefonickým objednáváním,

- zjednodušuje opakující se objednávky, seznam oblíbených položek,

- objednávky si lze pro vlastní potřebu také vytisknout,

- systém přehledně uchovává historii objednávek.

Přihlášení je chráněno heslem a uvedením přihlašovacího e-mailu. V případě zájmu o další informace, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce. 

5.10.2021 Nové ekologické vidličky z WPC materiálu 

V průběhu měsíce října nahradíme původní plastové vidličky v obědových salátech kompozitními vidličkami dřevo/plast (WPC - Wood Polymer Composite). Materiál WPC je kombinací dřeva a plastu. Při výrobě tohoto přírodního materiálu bylo dosaženo úspory až 50 % plastu.

Vedle ekologického hlediska je jejich výhodou i skutečnost, že je lze používat opakovaně. WPC vidličky, které budou součástí balení našich obědových salátů, může zákazník dále používat na výletech, na chatě či chalupě, při letním grilování s přáteli apod. Příbory WPC lze opakovaně umývat i při vyšších teplotách například v domácích myčkách.

WPC vidličky jsou certifikované, testované a splňují všechny potřebné požadavky pro kontakt s potravinami a pokrmy. Současně splňují podmínky stanovené Evropskou unií pro používání jednorázového nádobí.

29.9.2021 Prodej brambor k uskladnění

pondělí 4. října od 10h bude v areálu Beskydu Fryčovice zahájen prodej konzumních brambor pro veřejnost za cenu 8,- / kg včetně DPH. Prodejní doba: Po - Pá 10.00 -16.00, So 9.00-12.00. Žluté odrůdy (Antonia, Bernina, Julinka) a červené (Red Sonia) dle aktuální nabídky balené v 10kg rašlových pytlech (max. 300 kg / osoba). Poslední den prodeje ze dvora je 16. října 2021.

13.9.2021 Změna na pozici ředitele

Novým ředitelem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Ing. Jaromír Hrudník, jaromir.hrudnik@beskyd.cz. Dříve působil ve společnosti SODEXO.

6.8.2021 Paskalizované saláty oceněné značkou KLASA

Vysoký podíl zeleninové složky, výroba dle požadavků standardu BRC a normy ISO 9001, ale zejména ošetření vysokým tlakem ( paskalizací ) jsou přidané hodnoty zeleninových salátů z Beskydu Fryčovice oceněných značkou KLASA. Inovativní technologie paskalizace zachovává po delší dobu přirozený vzhled surovin použitých při výrobě salátů, jejich barvu, obsah nutričních látek, čerstvou chuť i vůni bez přidaných chemických konzervantů.  

„Před více než pěti lety vzniklo ve Fryčovicích ve spolupráci s Výzkumným ústavem potravinářským Praha a  VŠCHT Praha první unikátní centrum vysokotlakých technologií a díky jeho poznatkům jsme byli prvními výrobci paskalizovaných ovocno-zeleninových šťáv v České republice a zeleninové saláty jsou další přirozenou volbou pro využití této technologie“ objasňuje historii a současnost obchodní ředitel Jaromír Polák.

Saláty oceněné značkou KLASA: RF Mrkvový salát se zálivkou 200g, RF Mrkvový salát s ananasem 200g, RF Zelný salát s okurkou 200g, RF Červené zelí s křenem 200g, RF Tzatziki s jogurtem 200g.

2.7.2021 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

Od 9. července 2021 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

13.5.2021 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Zkrátili jsme lhůtu pro objednávání čerstvých vajec. 

Závozové dny celá ČR: pondělí / středa / pátek                                              

Termíny objednávek:

Jsme dodavatelem čerstvých výrobků, které vyrábíme a připravujeme pro své zákazníky krátce před dodávkouMinimální hodnota objednávky je 1 500 Kč bez DPH.  

Kontakty pro objednávání

Tel.: 558 422 237, -277, -288            Fax: 558 422 230
E-mail: objednavky@beskyd.cz          E-shop: http://objednavky.beskyd.cz/

Pro získání uživatelského přístupu na http://objednavky.beskyd.cz/  kontaktujte objednavky@beskyd.cz nebo obchod@beskyd.cz

24.2.2021 Zvýšení minimální hodnoty jednotlivé objednávky

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., zvýšila minimální hodnotu jednotlivé objednávky pro zajištění dopravy na částku 1 500,- Kč bez DPH.

Beskyd Fryčovice je nejen dodavatelem brambor, výrobků ze zpracovaných brambor, knedlíků, jednodruhové chlazené zeleniny, zeleninových směsí a zeleninových salátů nebo šťáv REFIT, ale i dalších výrobků zemědělsko-potravinářské skupiny AGROMĚŘÍN www.agro-merin.cz - mlékárenské produkty LACRUM Velké Meziříčí, maso a masné polotovary z Masny Měřín a TORO Hlavečník, mošty POMONA Těšetice, vejce a vaječná melanž DŽV Rychnov nad Kněžnou nebo víno z NOVÉHO VINAŘSTVÍ. 

2.2.2021 Změna na pozici obchodního ředitele

Novým obchodním manažerem společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Jaromír Polák, jaromir.polak@beskyd.cz. Dříve působil ve společnosti MAKRO Cash & Carry ČR.

1.1.2021 Aktualizace hlavních zásad pro objednávaní výrobků

Závozové dny celá ČR: pondělí / středa / pátek                                              

Termíny objednávek:

Jsme dodavatelem čerstvých výrobků, které vyrábíme a připravujeme pro své zákazníky krátce před dodávkou. Minimální hodnota objednávky je 1 000 Kč bez DPH.  

Kontakty pro objednávání

Tel.: 558 422 237, -277, -288            Fax: 558 422 230
E-mail: objednavky@beskyd.cz          E-shop: http://objednavky.beskyd.cz/

Pro získání uživatelského přístupu na http://objednavky.beskyd.cz/  kontaktujte objednavky@beskyd.cz nebo obchod@beskyd.cz

2.11.2020 Další opatření přijatá k omezení šíření onemocnění koronavirus COVID-19

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., s okamžitou platností přijímá vůči externím subjektům následující opatření:

1) do areálu společnosti bude umožněn vstup cizím osobám jen v neodkladných případech s povolením příslušného vedoucího zaměstnance, 

2) v celém areálu je zákaz pohybu a pobytu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest a povinnost používat dezinfekční prostředky,

3) všem řidičům a příchozím bude při vstupu do areálů společnosti, v rámci administrace vstupních formalit, bezkontaktně změřena jejich tělesná teplota personálem vrátnice a výsledek měření bude vyznačen na vstupní kartě nebo v knize návštěv. Pokud bude naměřena tělesná teplota 38 ℃ nebo vyšší, potvrzeno dvěma měřeními s prodlevou 10 minut, nebude vstup povolen.

Věříme, že přijatá opatření přispějí k omezení šíření nakažlivého onemocnění.

1.7.2020 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

Od 6. července 2020 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

6.3.2020 Opatření přijatá k omezení šíření onemocnění koronavirus COVID-19

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., s okamžitou platností přijímá vůči externím subjektům následující opatření:

1) v prostorách pro vstup do areálů společnosti – vrátnice / vjezd budou umístěny informační plakáty se základními hygienickými pravidly, které je nutné dodržovat,

2) v prostorách pro vstup do areálů společnosti – vrátnice / vjezd jsou umístěny dezinfekční prostředky, které doporučujeme v rámci zvýšených hygienických nároků používat,

3) všem řidičům a příchozím bude při vstupu do areálů společnosti, v rámci administrace vstupních formalit, bezkontaktně změřena jejich tělesná teplota personálem vrátnice a výsledek měření bude vyznačen na vstupní kartě nebo v knize návštěv. Pokud bude naměřena tělesná teplota 38 ℃ nebo vyšší, potvrzeno dvěma měřeními s prodlevou 10 minut, nebude vstup povolen.

Věříme, že přijatá opatření přispějí k omezení šíření nakažlivého onemocnění.

1.3.2020 Změna na pozici ředitele

Novou ředitelkou společnosti Beskyd Fryčovice, a.s. je Ing. Miroslava Andrlová.

26.11.2019 Šťávy REFIT na cestách

Vítěze chuti u zaměstnanců brněnské firmy DAIKIN, kde jsme v polovině listopadu zajišťovali ochutnávky našich produktů a která se v oblasti chlazení pyšní nejvyšším označením energetické účinnosti výrobků na trhu, bylo možné tipovat předem. Který jiný výrobek Beskydu Fryčovice může chutnat lépe, než chlazená čerstvá šťáva REFIT.

A stejně tak se zaměstnanci společnosti T-Mobile, největšího telekomunikačního operátora na českém trhu s více než šesti miliony zákazníků a nejchutnější čerstvé šťávy REFIT potkali v pondělí 25. listopadu v jídelně v pražských Roztylech.

Naším partnerem v obou provozech je společnost GTH multicatering, která působí nejen v prostředí administrativních a průmyslových společností různého druhu, ale také v objektech Armády České republiky, ve zdravotnických zařízeních a ve školství.

 

10.9.2019 Mezinárodní agrosalón Země živitelka

S více než 123 tisíci návštěvníky a 560 vystavovateli byl letošní mezinárodní agrosalón Země živitelka úspěšnější než v loňském roce. Skupina AGROMĚŘÍN měla svoji stánkovou prezentaci opět v pavilónu T1, který tradičně patří českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny. Prezentované výrobky bylo možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny.

   

28.6.2019 Zahájení výroby loupaných brambor z raných odrůd

od 2. července 2019 plynule přecházíme na výrobu loupaných brambor z raných odrůd, které mají zkrácenou dobu trvanlivosti na 3 dny. Důvodem je ořechový efekt neboli druhá slupka, což je přirozená obranná reakce mladého organismu brambor na poškození slupky oloupáním. Zamezit tvorbě druhé slupky lze jen zkrácením lhůty od data výroby do spotřeby na minimum. Pro páteční závozy proto doporučujeme odebírat zejména vařené brambory. 

23.5.2019 Půl století Beskydu Fryčovice

První písemnosti související se vznikem společnosti jsou datovány do poloviny května 1969. Přihlášky mají data 14. a 15. května a následná schůzka zakladatelů se udála 19. května v dnes již neexistující restauraci U Tvardků ve Fryčovicích. Administrativním dnem vzniku byl 23. květen 1969. Zakladateli nového právního subjektu Družstevní sušárna ve Fryčovicích byla zemědělská družstva Fryčovice, Rychaltice, Staříč, Brušperk, Stará Ves a Kateřinice. 

1.4.2019